DasCoin

 

DasCoin jest nową kryptowalutą z technologią hybrydową, która ma posiadać taką technologie płatności jak obecne karty płatnicze na całym świecie np, Visa, MasterCard. Nowa technologia będzie pozwalała na bardzo szybkie płatności, w parę sekund na portfelu drugiej osoby, co znacznie wyprzedza technologicznie BitCoina.

cl

DasCoin wejdzie na rynek 14 stycznia 2017 r. Jest możliwość zakupu pakietów wydobywczych na określoną ilość DasCoina, są to ceny znacznie niższe od przewidywanej ceny w dniu debiutu, czyli 14 stycznia 2017 r. Przewidywana cena to 0,40€.  Ceny tych promocyjnych pakietów są podane w tabeli poniżej, oczywiste jest to że najatrakcyjniejszy pakiet jest w najwyższej cenie, płacimy za niego 25000€ (oczywiści jest to spora suma pieniędzy) ale otrzymujemy 1 DasCoina w cenie 0,04€,  a przy mniejszym pakiecie za 100€ za 1 DasCoina płacimy 0,17€.

 

Działaj !!!

Kliknij tutaj i się zarejestruj !!!

 

 

dascoin-cena

Czyli nadal korzystnie jeśli chodzi o cenę przewidywaną na początek roku, ale nie taka świetna jak za 25000€. Ja akurat kupiłem ten największy pakiet, poniżej wkleję Certyfikat zakupu, żeby nie było wątpliwości że coś reklamuję a sam boję się zakupu DasCoina za taką kwotę.

 certificate-kboy4

 

Masz szansę zmienić swoje życie, nie każ temu czekać !!!

Zarejestruj się już teraz !!!

 

Jeśli ktoś prześledzi i dobrze się przyjrzy tej walucie i jej ogromnym możliwościom, oraz wielką szansą w inwestycje, na małych kwotowo pakietach od około 100% a nawet do ponad 1000% na tych pakietach o najwyższym nominale na początku roku. Oczywiście cenę DasCoina ustali rynek, czyli miejsce gdzie znajdują się kupujący i sprzedający (popyt i podaż), definicja mojego nauczyciela z Łukowskiego „Rolnika” Pana Dariusza. Pozdrawiam 🙂

 100

Oczywiście rozumiem Twoje obawy w inwestycje, każdy chciałby mieć gwarancje że nie straci, ale tego nie mogę zagwarantować, to jest biznes jak każdy inny, czyli może wznieść się na wyżyny jak również może upaść. Ja przedstawiam Tobie możliwości jakie niesie ze sobą ta kryptowaluta, kiedyś nikt nie wierzył że BitCoin będzie coś warty, stworzono go po to żeby nasze transakcje były skierowane prosto do odbiorcy bez pośredników, a nie jak to jest obecnie przez Bank, który pobiera prowizje, jeśli chodzi o przelewy krajowe to nie są to jeszcze takie duże kwoty, lecz gdy mówimy o przelewach zagranicznych to już są to kwoty nawet w setkach złotych.

W przypadku kryptowalut prowizja albo nie istnieje albo sięga około 0,05€ Jeśli wysyłamy komuś pieniądze to zależy nam na jak najszybszym ich dotarciu do odbiorcy, a takie tradycyjne przelewy krajowy (nawet 2 dni robocze) a zagraniczny (nawet do 5 dni roboczych). Jeżeli mówimy o kryptowalutach nie ma czegoś takiego jak dni wolne, święta czy po prostu weekend,  przelew jest wykonywany natychmiast, czyli w taki sposób jaki oczekujemy.

 500

Ale jeżeli jesteś zdecydowany na zakup to zrób to jak najszybciej, ponieważ co kilkanaście dni zmienia się w tym programie współczynnik wydobycia czyli tzn. Frequency, czyli za kwotę np, 2000€ dostaniemy 12837 DasCoinów przy Frequency 4,3, a jeśli poczekamy z tym kupnem to za jakiś czas to Frequency wzrośnie i za taką samą sumę 2000€ dostaniemy sporo mniej DasCoinów.

Płatność za zakupione pakiety dokonujemy przelewem bankowym (około 2-5 dni), albo BitCoinem co bardziej polecam, gdyż trwa to tylko kilka chwil.

 2000

Czyli jeśli jesteś zdecydowany to działaj. Możliwy jest tylko jeden sposób rejestracji, przez link od sponsora, możesz zarejestrować się tutaj, albo u innych osób które znajdziesz w naszym wielkim Internecie 🙂  Oczywiście ja w takim przypadku nie zarobie, ale Ty tutaj jesteś najważniejszy, i sam podejmujesz tą decyzje.

Jest jeszcze jeden sposób na zarobienie na tej walucie i to się odnosi do osób które nie są w tej chwili pozytywnie do niej nastawione bądź nie lubią inwestować w niepewność. Moim zdaniem najlepiej poczekać do początku roku aż firma wydobędzie już tą walutę i wprowadzi ją na giełdę kryptowalut (planowane na styczeń 2017r)  Tylko wtedy kupujemy ją po znacznie wyższej cenie. Wypowiedziałem się jak ja o tym myślę ale oczywiście zrobisz jak uważasz.

 5000

Jeszcze nie dodałem o programie afiliacyjny, czyli zarabianiu na polecaniu. Po wykupieniu pakietu, nie ważne za jaką kwotę masz dostęp do konta na stronie coinleaders.com. Znajdziesz tam swój Certyfikat na DasCoiny, oraz między innymi link referencyjny dzięki któremu możesz polecać ten program innym osobom.

Jeśli się pytacie czy da się na tym zarobić to odpowiedz jest prosta, TAK. Ponieważ DasCoin jest wysokiej klasy produktem, jeśli produkt jest dobry to nie trzeba go nikomu wpychać na siłę, coraz więcej ludzi o nim się dowiaduje i chcą go zakupić, tak było w moim przypadku, a teraz po prostu przedstawiam innym jaki widzę w nim potencjał, i daję im możliwość wyboru. „Niewykorzystane okazje lubią się mścić”, sam się o tym wiele razy dowiedziałem.

 25000

Na osobach poleconych zarabiamy dokładnie 20%, lecz z tych 20% czyli np. z 5000€ otrzymujemy 60% w gotówce do wypłaty na konto czyli 3000€, a 40% w cyklach które są przeliczane na DasCoiny. Ten program mamy rozbudowany bardziej (4 poziomowy) czyli zarabiamy na poleceniach osób poleconych ale już go nie będę opisywał, wstawię to w tabeli poniżej.

Standard

Manager

Pro

Execuitive

President

100

500

2000

5000

25000

0 Level Affiliate

12

60

240

600

3000

1 Level Affiliate

3,6

18

72

180

900

2 Level Affiliate

4,8

24

96

240

1200

3 Level Affiliate

6

30

120

300

1500

 

Nie strać kolejnej szansy, to może być taka sama historia jak z Bitcoinem

Na początku nie doceniany, a teraz uwielbiany !!!

Nie czekaj, zarejestruj się teraz !!!

 

W tej tabeli mamy wszystkie informacje co do ceny zakupu, ilość cykli, frequency i ilość DasCoin

Zapraszam do współpracy i odwiedzenia strony głównej coinleaders.com

Pozdrawiam i życzę samych udanych inwestycjiJeśli masz jakieś pytania proszę o pozostawienie mi wiadomości

Pozdrawiam

Kamil Bany